Język plen

Firma


LASTENIC Laser & Electronics sp. z o.o.

jest firmą działającą na rynku elektronicznym od 2004 roku. Naszą specjalizacją jest produkcja szablonów SMT. Wycinamy również detale stalowe i mosiężne o dowolnym kształcie.
Produkowane przez nas szablony stalowe wycinane laserowo są szeroko wykorzystywane do montażu elementów SMD.


Do nanoszenia pasty za pomocą naszych szablonów SMT polecamy Państwu blachy raklowe wykonywane przez nas do każdego typu sitodrukarki. Krótkie czasy realizacji zleceń jak również niewygórowana cena i wysoka jakość są cenione przez naszych odbiorców.


Służąc Państwu jako rzetelny kontrahent mamy nadzieję, że nasze produkty przekonają Was do owocnej i długotrwałej współpracy.

Nasze produkty


Firma LASTENIC Laser & Electronics zaprojektowała i wyprodukowała znaczną liczbę szablonów SMT o różnej specyfikacji i tym samym spełniła wiele najróżniejszych potrzeb naszych klientów. Oferujemy Państwu modyfikację kształtów i wymiarów otworów w szablonach, w celu optymalizacji procesu nanoszenia pasty lutowniczej.

Wycinamy także elementy o dowolnych kształtach ze stali nierdzewnej o grubości od 20 µm do 700 µm i mosiądzu o grubości 100 µm lub 200 µm z dokładnością ± 5 µm. Wykonujemy zarówno pojedyncze elementy, np. prototypy, jak i większe serie.


Technologia i jakość


Firma LASTENIC Laser & Electronics podejmuje wszelkie starania, aby spełnić oczekiwania naszych odbiorców. W tym celu stale inwestujemy w nowe technologie podnoszące jakość produktów. Produkcja odbywa się na urządzeniach laserowych niemieckiej firmy LPKF, w tym najnowszym G6080. Urządzenia te zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o produkcji szablonów SMT, zapewniając ich najwyższą jakość.więcej informacji o jakości naszych produktów →


© Copyright 2023 corsario.pl

DESIGN by corsario.pl